Çantë shpine Xiaomi City 2 Blue

4,220 L

Krijuar për njerëzit e biznesit që kanë nevojë për një çantë të thjeshtë dhe stil për të mbajtur laptopin dhe shumë mjete të tjera personale. Pjesa e brendshme e cantës është e ndarë në katër pjesë, atë për laptop 15.6 “, për tablet dhe për libra apo dokumente të ndryshme. Kurse në pjesën e përparme ka xhep për aksesor të vegjël, si kabllo. Çanta është e përbërë nga material tejet i qëndrueshëm, rezistent ndaj ujit, kurse pjesa e rripëve të krahëve është e mbështjellur edhe me sfungjer, në mënyrë që edhe pas ecjeve të gjata të mos ju tendosen krahët.

4,220 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126603 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg