Çantë shpine TIGERNU T-B3331 për laptop 15.6″ – BIZNES

3,990 L

Çantë shpine për laptop 15.6″ – BIZNES
– Me karikues USB,
– E papërshkueshme nga uji
– Cilësi premium
– Ngjyra e zezë

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124485 Kategori: , , ,

Marka: Tigernu
Modeli.: T-B3331
Material: Oxford polyester
Përmasa për Laptop: 38 x 26 cm – 15.6
Volumi: 18L
Gjinia: Unsex
Përmasat e çantës: 30 x 14.5 x 40cm
Pesha: 0.9KG
Ngjzra: Black grey,grey
Përdorimi: Punë, udhëtim, shkollë

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg