Çantë shpine Laptopi Tigernu T-B3615B

3,990 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3615B
Ngjyra: Roze
Materiali kryesor: Kationik Oksford + TPU
Përmasat: 44 * 30 * 16cm (15.6)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 26 * 38cm
Pesha: 0.9 Kg
Kapacitet: 15 litra
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.

S’ka stok

SKU: 124478 Kategori: , ,
1. Zinxhir i fshehur kundër vjedhjes, mbyllje pa ndërprerje, një mbrojtje e plotë
2. Jack i jashtëm universal për kufje
3. 4.0 port i karikimit të shpejtë, Ngarkon deri në 20% më shpejt se kabllot standarde dhe transferon të dhëna në 800Mbps përmes USB 2.0
4. Xhepi i fshehur anësor, mund të sjellë ujin ose ombrellën tuaj.
5. Paneli i pasmë i pajisur me një fashë bagazhi, Lehtë për udhëtim pune.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg