Çantë shpine Laptopi Tigernu T-B3533

3,900 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3533
Ngjyra: Gri
Materiali kryesor: Oxford
Përmasat: 46 * 31 * 18cm (15.6)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 25 * 37cm
Pesha: 1.1 Kg
Kapacitet: 18 litra
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.

S’ka stok

SKU: 124479 Kategori: , ,
1. Bërë nga Oxfordi, mund ta përdorni edhe në mot të keq
2. Zinxhir me dy shtresa anti vjedhje
3. Xhepi i fshehur kundër vjedhjes
4. Ndarja e veçantë e laptopit
5. Dizajni i rripit të karrocës elastike

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg