Çantë shpine Laptopi Tigernu T-B3516

3,990 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3516
Ngjyra: Gri e errët
Materiali kryesor: Oxford
Përmasat: 45 * 31 * 19cm (15,6)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 26 * 38cm
Pesha: 1.1 Kg
Kapacitet: 25 litra
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123720 Kategori: , ,
1. Zinxhir dyfishtë me katër dhëmbë kundër vjedhjes.
2. Pjesa e pasme, me rrjetë të butë për të marrë frymë
3. Ndarje e veçantë e mbushur laptopi, përshtatet deri në laptop 15.6
4. Porti i karikimit të lëvizshëm USB
5. Rezistente ndaj gervishtjeve.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg