Çantë shpine Laptopi Tigernu T-B3351 15.6″

5,940 L

Çanta Tigernu T-B3351 15.6″ ka një dizajn modern, është e bollshme dhe funksionale, përmban një port USB me një sistem teli të integruar që lidhet me Power Bank, duke ju lejuar të karikoni pajisjet e lëvizshme kudo dhe në çdo kohë. Suporti i shpinës është bërë nga një material i qëndrueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji – najlon. Karakterizohet nga rezistenca e shtuar ndaj lagështirës, prerjeve dhe ndikimeve të tjera mekanike. Për të mbrojtur artikujt e vendosur brenda nga ndërhyrës do të ndihmojë një bravë të veçantë kombinimi që vjen me komplet. Prania e një xhepi të fshehur në pjesën e prapme të modelit bën të mundur fshehjen e gjërave më të vlefshme nga sytë prishës.

5,940 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124488 Kategori: , ,

Marka: Tigernu
Ngjyra: e zezë
Materiali: Poliester
Dimensionet: 44*30*15.5cm
Ndarja për Laptop: 36*28cm
Pesha: 1kg
Rezistente ndaj ujit, usb për power bank, dry me kod

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg