Çantë shpine laptopi Tigernu T-B3319

3,990 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3319
Ngjyra: E zezë
Materiali kryesor: Najlon i papërshkueshëm nga uji/ Poliester
Përmasat: 47 * 30 * 18cm
Madhësia e ndarjes së laptopit: 38 * 25cm (15,6)
Pesha: 1.2 kg
Kapacitet: 19 litra
Tjetër: Anti-vjedhje;
Përdoret për: Biznes, Kolegj, Ngjitje, Çiklizëm, Hiking, Udhëtim

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124942 Kategori: , ,
1. Material i zgjedhur me cilësi të lartë i papërshkueshëm nga uji.
2. Karikim i integruar në USB (priza terdapat dhe banka e energjisë didalam tas)
3. Rrip bagazhi
4. Xhepi i fshehur i pasmë; Xhepi anësor; Xhepi i shishes anësore; Mbajtëse çelsash
5. Rezistent ndaj gërvishtjeve
6. Zinxhir me dy shtresa anti-vjedhje
Peshë 3790 kg

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg