Çantë shpine Laptopi Tigernu T-B3259

4,490 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3259
Ngjyra: Gri e zezë
Materiali: Copë Oxford
Përmasat: 30 * 16 * 47cm  (15.6)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 38 * 26.5cm
Pesha: 1,1 kg
Tjetër: Karikim USB, anti-vjedhje.

4,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124486 Kategori: , ,
1. Portë karikimi USB për përvojë më të mirë të përdoruesit.
2. Kundër pikave të ujit dhe pëlhurë oxford e papërshkueshme nga uji.
3. Zinxhir me dy shtresa, katër dhëmbë, anti-hajdut .
4. Rezistente ndaj gërvishtjeve dhe goditjeve, e lëmuar dhe e qëndrueshme.
5. Dizajn ergonomik, rrjetë për frymëmarrje, jastëk të butë dhe rripa në formë S.
6. Mban depërtueshmërinë e ajrit dhe ul presionin e bagazhit.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg