Çantë Shpine Laptopi Tigernu T-B3143

4,150 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3143
Ngjyra: Gri e errët
Materiali kryesor: Oxford i papërshkueshëm nga uji/ Poliester
Përmasat: 33cm * 17cm * 49 cm  (15)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 26 * 39cm
Pesha: 1.1 Kg
Kapacitet: 15 litra
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.

4,150 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124494 Kategori: , ,
1. Material i zgjedhur me splashproof me cilësi të lartë.
2. Zinxhir me dy shtresa anti vjedhje, dry pa anti vjedhje.
3. Kapacitet i madh, vrima e kufjeve, varëse syzesh.
4. Porti i jashtëm i karikimit USB, vetëm porti USB, banka e energjisë nuk përfshihet.
5. Dizajn në modë me cilësi super të mire.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg