Çantë shpine Laptopi Tigernu T-B3142

4,889 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3142
Ngjyra: E zezë
Materiali kryesor: Najlon i papërshkueshëm nga uji/ Poliester
Përmasat: 33 * 20 * 50cm
Madhësia e ndarjes së laptopit: 27*39cm (17)
Pesha: 1 kg
Kapacitet: 20 litra
Tjetër: Anti-vjedhje;
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.

S’ka stok

SKU: 124495 Kategori: , ,
1. Material i zgjedhur me cilësi të lartë i papërshkueshëm nga uji. Rezistent ndaj gërvishtjeve.
2. Lloji: Çantë shpine laptopi, çantë shpine shkollore.
3. Kapacitet i madh me xhepa shumëfunksionues.
4. Ndarje Laptop, libra, rroba, stilolapsa, celular, çantë, ipad2 etj,
5. Anti-vjedhje – Të pajisur me një zinxhir të dyfishtë , sigurojnë gjërat tuaja më të sigurta.
6. Rripat e trashë dhe të gjerë. me rrip të formës “S”, i rregullueshëm.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg