Çantë shpine Laptop Tigernu T-B3906

4,150 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3906
Ngjyra: Jeshile ushtarake
Materiali kryesor: Oksford
Përmasat: 41 * 31 * 15cm
Madhësia e ndarjes së laptopit: 38 * 25cm
Pesha: 0.85 kg
Kapacitet 20-35 litra
Tjetër: Anti-vjedhje;

4,150 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124473 Kategori: , ,
1. Materiali i zgjedhur me cilësi të lartë nga najloni.
2. Ndarja e bollshme, e përshtatshme për laptop 15.6 inç.
3. Zinxhir me dy shtresa anti vjedhje.
4. Dizajni i xhepit RFID kundër vjedhjes.
5. Varëse gotash, dizajn i përshtatshëm i xhepit të kartës.
6. Portë të jashtëme ngarkimit USB.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg