Çantë shpine Laptop Tigernu T-B3639

5,320 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3539
Ngjyra: E zezë
Materiali: Najloni me lëkure
Përmasat: 29 * 13 * 43cm
Madhësia e ndarjes së laptopit: 38 * 26* 2.5cm
Pesha: 1,98 kg
Kapacitet 20-35 Litra
Tjetër: Rezistente ndaj ujit;;

5,320 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124937 Kategori: , ,
1. Çanta shpine urbane 4-në-1, katër mënyra për të paketuar, mund ta ndryshoni në çdo kohë.
2. Rrip shpatullash i ndashëm,
3. Ndarje e veçantë e laptopit, e përshtatshme për laptop 12 ″ – 15,6
4. Portë 4.0 i karikimit të shpejtë, Ngarkon deri në 20% më shpejt se kabllot standarde dhe transferon të dhëna në 800Mbps përmes USB 2.0.
5. Dizajni i hapjes dhe mbylljes me shumë kënde.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg