Çantë shpine Laptop Tigernu T-B3611

3,990 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3611
Ngjyra: E zezë
Materiali kryesor: Oksford
Përmasat: 46cm * 31cm * 15cm
Madhësia e ndarjes së laptopit: 38 * 25cm
Pesha: 1,1 kg
Kapacitet 20-35 litra
Tjetër: Anti-vjedhje;

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124939 Kategori: , ,
1. Dizajni i bllokimit të vjedhjeve TTSA
2. Ndarja e bollshme, e përshtatshme për laptop 15.6 inç
3. Material rezistent ndaj gërvishtjeve, pa zbehje, i qëndrueshëm
4. Mbajtës syzesh, Rrip bagazhi, Xhep sekret, Xhep rrip shpatullash, Splash-Proof, TSA Lock,
5. Dizajni i poshtëm kundër ndotjes.
6. Portë të jashtëme ngarkimit USB.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg