Çantë shpine Fortnite 01

1,950 L

Dhurata më e mirë për Fëmijët dhe adhuruesit e Fortnite!
Përshtatet lehtësisht duke zënë laptopin tuaj, lapsat dhe fletoren, shishen e ujit, këpucët dhe rrobat.
Ofron shumë më tepër hapësirë ​​sesa mund të prisnit nga një çantë e kësaj madhësie.

1,950 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 121413 Kategori: , ,

Çantë shpine Fortnite 01

– Cilësi e lartë
– Kapacitet i madh
– Material rezistent ndaj ujit dhe dëmtimeve

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg