Çantë Gaming Razer Rogue 13,3″- 41cm

9,890 L

Emri i markës: Razer
Modeli: Rogue
Ngjyra: E zezë
Përmasat: 14.30 x 26.01 x 41.02 cm
Madhësia e ndarjes së laptopit: 33.78 cm (13.3)
Pesha: 0.3 kg
Materiali: Najlon balisitk 1680D

9,890 L

Shto në Shportë
Bli Tani

I sjellë në jetë me materiale cilësore si për qëndrueshmëri ashtu edhe për dobishmëri, Razer Rogue Backpack përshtatet në mënyrë të përsosur në stilin e jetës tepër të lëvizshëm të “luftëtarit” urban.

Në krye të dizajnit të tij minimalist, kjo çantë shpine është bërë të jetë elastike, duke mbrojtur nevojat tuaja nga rreziqet e jetës së përditshme.

Çanta e re shpine Rogue 13.3 “është përshtatur posaçërisht për t’iu përshtatur me Notebooks Blade Stealth ose 13.3”.

Ky version më i vogël i paketës Rogue është me madhësi të përkryer për udhëtime ditore .

Brendësia është e veshur me TPU – një material i lëmuar, i papërshkueshëm nga gërvishtjet që ju lejon të vendosni dhe hiqni me lehtësi çdo gjë që mbani përreth.

Mbushja e saj siguron që Razer Blade juaj të mbetet i sigurt në dhomën e dedikuar të laptopit.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg