Çanta shpine Laptopi Tigernu T-B3898

6,100 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3898
Ngjyra: Gri e erret
Materiali kryesor: Oxford
Përmasat: 43 * 29 * 13 cm (15.6)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 28cm * 36cm
Pesha: 0.7 Kg
Kapacitet: 16-23 litra
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.

6,100 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124475 Kategori: , , ,
1. Kapacitet i madh i strukturës së zgjerueshme
2. Dizajn xhepi i fshehur kundër vjedhjes
3. Një çantë me tre metoda
4. Dizajn më i shpejtë i karikimit USB
5. Material i qëndrueshëm i papërshkueshëm nga uji

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg