Çanta shpine Laptopi Tigernu T-B3601

3,990 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3601
Ngjyra: E zeze
Materiali kryesor: Oxford
Përmasat: 44 * 30 * 17cm (15,6)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 26 * 38cm
Pesha: 1 Kg
Kapacitet: 20 litra
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123716 Kategori: , ,
1. Çantë laptopi 20L 15,6 inç.
2. Dizajni i portës së jashtme të karikimit USB.
3. Pëlhurë e papërshkueshme nga uji 600D Oxford.
4. Ndarje të shumëfishta, ndarje e arsyeshme.
5. Hapja dhe mbyllja 180 °.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg