Çanta shpine Laptopi Tigernu T-B3585

4,889 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3585
Ngjyra: Gri e erret
Materiali kryesor: Poliester
Përmasat: 45cm * 31cm * 19cm (15.6)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 28cm * 36cm
Pesha: 1.15 Kg
Kapacitet: 16 litra
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.

4,889 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124477 Kategori: , ,
Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3585
Ngjyra: Gri e erret
Materiali kryesor: Poliester
Përmasat: 45cm * 31cm * 19cm (15.6)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 28cm * 36cm
Pesha: 1.2 Kg
Kapacitet: 16 litra
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg