Çanta shpine Laptopi Tigernu T-B3399

4,689 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3399
Ngjyra: Gri e zezë, Gri
Materiali kryesor: Oksford/ Poliester
Përmasat: 16 * 30 * 45cm
Madhësia e ndarjes së laptopit: 38 * 26cm (15,6)
Pesha: 1.06 kg
Kapacitet: 19 litra
Tjetër: Anti-vjedhje;
Përdoret për: Biznes, Kolegj, Ngjitje, Çiklizëm, Hiking, Udhëtim

4,689 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124941 Kategori: , ,
1. Zinxhirë dyshe me katër dhëmbë kundër vjedhjes.
2. Me tel USB të ndashëm brenda dhe me portë të jashtme USB.
3. Kapacitet i madh, me shumë xhepa të organizuar dhe ndarje laptopi, përshtatet deri në 15,6 ”.
4. Projektimi i ventilimit tre-dimensional në formë U-je ndihmon për konvekcionin e ajrit, ventilimin dhe eliminimin e nxehtësisë.
5. Rezistent ndaj gërvishtjeve, spërkatjes së ujit.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg