Çanta shpine Laptopi Tigernu T-B3319

4,150 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3319
Ngjyra: Gri e hapur
Materiali kryesor: Najloni
Përmasat: 47 * 30 * 18cm (15,6)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 26 * 38cm
Pesha: 1.2 Kg
Kapacitet: 20 litra
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.

4,150 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123709 Kategori: , ,
1. Material najloni i papërshkueshëm nga uji
2. Shtresa të dyfishta zinxhir anti-hajdut dhe anti-uje
3. Rezistent ndaj gërvishtjeve, rezistente ndaj goditjeve, e lëmuar dhe e qëndrueshme
4. Porte e karikimit të lëvizshëm USB
5. Dizajn ergonomik, rrjetë për frymëmarrje, jastëk të butë dhe rripa në formë S

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg