Çanta shpine Laptopi Tigernu T-B3305A

3,990 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3305
Ngjyra: E zezë
Materiali kryesor: Oksford/ Poliester
Përmasat: 41 * 31 * 15cm
Madhësia e ndarjes së laptopit: 38 * 25cm (15,6)
Pesha: 0.85 kg
Kapacitet: 20-35 litra
Tjetër: Anti-vjedhje;
Përdoret për: Biznes, Kolegj, Ngjitje, Çiklizëm, Hiking, Udhëtim

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124940 Kategori: , ,
1. Portë karikimi USB për përvojë më të mirë të përdoruesit.
2. Kundër pikave të para të shiut dhe pëlhurë oxford e papërshkueshme nga uji.
3. Shtresa të dyfishta, zinxhir anti-hajdut.
4. Rezistente ndaj gërvishtjeve dhe goditjeve, e lëmuar dhe e qëndrueshme.
5. Dizajn ergonomik, rrjetë për frymëmarrje, jastëk të butë dhe rripa në formë S.
6. Mban depërtueshmërinë e ajrit dhe ul presionin e bagazhit.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg