Çanta shpine Laptopi Tigernu T-B3221

4,490 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3221
Ngjyra: Gri e errët
Materiali kryesor: Oxford
Përmasat: 48 * 31 * 17cm (15,6)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 26 * 38cm
Pesha: 1 Kg
Kapacitet: 25 litra
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.

4,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123717 Kategori: , , ,
1. Ndarje e veçantë e laptopit
2. Zinxhir me dy shtresa anti vjedhje
3. Porta USB
4. Xhepi i fshehur i pasmë
5. I papërshkueshëm nga uji

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg