Çanta shpine Laptopi Tigernu T-B3213G

4,490 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3213
Ngjyra: Gri
Materiali kryesor: Oxford / Poliester
Përmasat: 46 * 30 * 14cm (15)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 26 * 38cm
Pesha: 1.3 Kg
Kapacitet: 20 litra
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.

4,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124491 Kategori: , ,
1. Bërë nga Oxford i papërshkueshëm nga uji, mund ta përdorni edhe në mot të keq
2. Çantë shpine e shkëlqyeshme Tiger me shumë ndarje
3. Rrezistuese ndaj gërvishtjeve
4. Ka një Portë USB
5. Xhepa me shumë shtresa për klasifikimin e sendeve të ndryshme

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg