Çanta shpine Laptopi Tigernu T-B3140

4,254 L4,889 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3140
Ngjyra: Kafe / Gri
Materiali kryesor: Najlon / Poliester
Përmasat: 49 * 32 * 19cm (15)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 26 * 38cm
Pesha: 1 Kg
Kapacitet: 15 litra
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.
Marka, Lloji, Ngjyra, Përmasa
Choose an option / Choose an option / Choose an option / Choose an option

4,254 L4,889 L

Clear
Add to cart
Buy Now
SKU: 124493 Categories: , ,
1. Bërë nga najloni i papërshkueshëm nga uji, mund ta përdorni edhe në mot të keq
2. Zinxhir me dy shtresa anti vjedhje, dry pa anti vjedhje.
3. Ndarje e veçantë laptop në pjesën e pasme (për modelet 14 “).
4. Rrip i rregullueshëm 50 – 85cm, i cili plotëson nevojat tuaja të ndryshme
5. Xhepa me shumë shtresa për klasifikimin e sendeve të ndryshme

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg