Bundle Redragon Vajra & Centrophorus 3200 DPI 2 in 1

3,499 L

104 standard keys
19 keys without conflict
12 multimedia keys
WIN keys can be disabled for gaming
Splash-proof and interchangeable arrow and “WASD” keys
Laser-engraved keys
5 foot high-speed USB cable
3mm diameter high-strength braided fibre cable
High-quality ABS construction with LED lighting

3,499 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120866 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg