Bundle Redragon S101-BA 4In1

5,499 L

Includes: Gaming Mouse Pad, Gaming Keyboard, Gaming Mouse and PC Gaming Headset with microphone. Redragon Premium Large XL Gaming Mouse Pad, LED RGB Backlit Keyboard and Red LED Backlit Gaming Mouse. High quality Garuda Stereo Gaming Headset with Microphone. ALL-IN-ONE PC Gamer Value Kit, Fantastic for Gamers. PC Gaming Mouse and Keyboard compatibility: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista or Windows XP, Limited Mac OS keyboard support.

5,499 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 119338 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg