Bundle Redragon M601-BA 2In1

2,299 L

The Redragon Red Backlit Gaming Mouse is full-sized and works well in either hand. The Mouse is precision-engineered to feel great, perfect for long lasting gaming sessions, providing maximum comfort. The mouse features a 3200 DPI sensor that offers up to 30G of acceleration, 3600 FPS and Teflon feet for ultra-fine control.
The Large Redragon Gaming Mouse Pad is made of Waterproof, Silk-processed cloth surface, engineered to improve mouse glide, Advanced multi-layer surface provides thousands of light reflecting microscopic points for ultra-precise tracking for both optical or laser sensor equipped mouse types. The Stitched Edges prevents damage, fraying and curling.

2,299 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120273 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg