Bundle Redragon K552-BA-2 Combo 3in1

7,499 L

MECHANICAL GAMING KEYBOARD – BLACK VERSION 60 Percent Tenkeyless Mechanical Keyboard with Dust Proof Custom Switches (Cherry MX Blue equivalent). Designed for longevity with greater durability and responsiveness. The Mechanical Keyboard offers medium resistance, crisp click sound, and precise tactile feedback for ultimate typing and gaming performance. The switches are of the highest quality, tested for 50 million keystrokes

SINGLE RED LED RGB BACKLIT MECHANICAL KEYBOARD 19 Backlighting modes, (17 preset modes and 2 User defined modes) 6 backlight brightness levels (Backlighting can be turned off). The light up keyboard comes with Precision engineered keycaps offering crystal clear uniform backlighting and lettering that doesn’t scratch off. The perfect mechanical keyboard for office or home use. Tenkeyless TKL mechanical keyboard WITHOUT separate number gaming keypad

7,499 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125650 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg