Boksa Gaming Redragon Orpheus

2,190 L

Boks Gaming Redragon Orpheus GS550

Ideal për të gjallëruar eksperiencën tuaj para monitorit. Manovrimi elegant dhe i zgjuar me madhësi kompakte ofron dy mënyra përshtatje me kompiuterin. Dizajni modern dhe cilësia e lartë e zërit, bën që të dashuroheni me njëherë me këto boksa.

2,190 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Boks Gaming Redragon Orpheus GS550

Karakteristikat:
– 2 në 1 altoparlantë / shirit zëri desgin
– 2.0 altoparlantë stereo
– Fuqia maksimale: 3W x 2
– Cilësi e jashtëzakonshme e basit
– Ndërfaqe e përshtatshme audio 3.5 mm për kufje / mikrofon
– Ndriçimi i kuq

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg