Boks GEMBIRD Bluetooth portable | SPK-BT-14

1,490 L

– Efekti i dritës LED të altoparlantit Bluetooth
– Transmetoni muzikën tuaj me valë, sinjali arrin deri në 10 m
– Efekti i dritës LED me shumë ngjyra pulson dhe ndryshon ngjyrën
– Gjithashtu luan muzikë direkt nga karta mikro SD, USB (maksimumi 32 GB), ose përmes hyrjes AUX
– Jetëgjatësi e gjatë e baterisë – deri në 4 orë transmetim muzike me një karikim të vetëm

1,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05815 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg