Boks Bluetooth Wireless Zealot S35

2,390 L

Boks Bluetooth i mrekullueshëm. Zëri magjik i boksit Zealot S35 është një përkufizim i vërtetë i rafinimit dhe mjeshtërisë së pastër.

Boksi Bluetooth Zealot S35 Hifi Subwoofer prodhon një tingull të gjallë tre dimensional me diafragmën e aliazhit duke siguruar që të merrni një tingull të shkëlqyeshëm rrethues.

Rripi mbajtës i lëvizshëm shton më shumë komoditet, shumë i dobishëm, i lëvizshëm dhe i lehtë për tu mbajtur kudo me vete.

Ngjyra, Lloji, Lidhja
Choose an option / Choose an option / Choose an option

2,390 L

Spastroje
Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: N/A Kategori: , , ,
Parametrat teknike
Fuqia ne dalje 5W
Fuqia e volumit 5W
Kapaciteti I baterisë 1800mAh
Distanca e transmetimit 10 metra
Kohezgjatja e baterisë 12 orë
Krikohet për 2-3 orë

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg