Boks Bluetooth V8 Portabël

1,990 L

 

Funksionet:
1. Muzikë nga smartphoni me lidhje bluetooth.
2. Thirrje Hands-free.
3. FM Radio
4. Muzikë nga karta e memories apo USB
6. Lidhje nëpërmjet portës AUX
7. Volumi Big Bass
8. Mbajtëse smartphoni

Ngjyra, Lloji, Lidhja
Choose an option / Choose an option / Choose an option

1,990 L

Spastroje
Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: N/A Kategori: , , ,
Parametrat teknike
Fuqia ne dalje 8W
Fuqia e volumit 5W
Kapaciteti I baterisë 1200mAh
Distanca e transmetimit 10 metra
Kohezgjatja e baterisë 2-4 orë
Memorie suport microSD
Krikohet për 2-3 orë

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg