BARCODE READERS ZEBRA DS7708-SR00004ZCWW

69,900 L

The Zebra DS7708 Hands-Free Scanner offers a feature set that puts it at the top of its class for performance, ease of deployment and total cost of ownership. The Zebra DS7708 scanner has the largest field of view and omni-directional barcode scanning for can’t-miss “swipe-and-go” scanning simplicity of 1D, 2D, printed and electronic barcodes. Swipe speeds up to 100 in./2.5 m per second enables users to capture barcodes as fast as they can pass items in front of the scan window. Virtually invisible illumination – LEDs are recessed behind the scan window, where they are barely visible and won’t disturb customers or cashiers.

69,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A08047 Kategori: , , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg