BARCODE READERS N101 HPRT

8,650 L

2D Handheld Barcode Scanner
•Top notch decoding library

•New generation CMOS image sensor

•Intelligent auxiliary aiming & lighting system

•Declassify highly-distorted barcodes

•1.5m drop resistance, IP42 protective level

•Comfortable, ergonomic design

N101-H:

•Plastic housing with Anti-microbial protection, specially designed for Healthcare industry.

8,650 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A17857 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg