Articulate! Your Life

5,490 L

Articulate! Your Life është një lojë përshkruese emocionuese, me ritëm të shpejtë, e cila eshte vazhdim i lojës klasike me nje emocion te ri shtese. Me kategori të reja, shpërblime të reja dhe një kohëmatës është një lojë krejt e re! Përshkrimet qesharake, gjendja e lartë e humorit dhe të qeshurat e bëjnë Articulate! Your Life të papërmbajtshme. Të gjithë, nga adoleshentët e lodhur e deri te gjyshërit e shthurur, pajtohen se është thjesht e shkëlqyer! Anëtarët e ekipit përshkruajnë sa më shumë futje letrash për shokët e tyre të skuadrës në kohën e lejuar. Kategoritë e reja paraqesin një sfidë krejt të re dhe zaret e bonusit vendosin objektiva për të shtuar ato pikë shtesë jetike që mund të fitojnë ose humbin ndeshjen!

5,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125239 Kategori: , ,
  • 4+ Lojtarë.
  • 300 Letra.
  • 2 Kohëmatës me rërë..
  • 4 Pjesë loje.
  • 1 Zar

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg