Aron Gaming PC I7-11700 + RTX 3050 8GB

239,990 L

Processor: Intel Core i7-11700 8Core/16Threads up to 4.90Ghz
Motherboard: Asus TUF GAMING B560M-PLUS WIFI
Cooler: Intel Stock OEM Cooler
RAM: 16GB Kingston HyperX Fury RGB 3200MHz DDR4
SSD: 500GB WD Blue SN570 PCIe NVMe
HDD: –
Graphic Card: ASUS nVidia GeForce RTX 3050 12GB GDDR6
GPU ports: 3x DisplayPort , 1x HDMI
Interafaces: 2x USB-A 3.2 Gen2, 3x USB-A 3.2 Gen1
1x USB-C 3.2 Gen1, 4x USB-A 2.0
1x Gigabit RJ45, Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.0
5x Audio jacks + 1x Optical
1x Power button , 1x Reset button
Case: ARON RGB ATX Case
PSU: Tecnoware 650Watt Modular 80+ Bronze
Pheripherals: Included USB-A Basic Keyboard and Mouse

239,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg