Aparat Xbox One X 1TB

49,990 L

Argëtohuni siç duhet, duke shijuar këtë Aparat Microsoft Xbox One X 1TB. Me 40 për qind më shumë energji se çdo aparat tjetër, ju lejon të përjetoni lojëra të vërteta gjithëpërfshirëse 4K.

49,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 117720 Kategori: , , ,

‘- Përjetoni 40% më shumë energji se çdo konsol tjetër
– Fuqisë grafike e përpunimit dhe një lexues 4K Blu-ray siguron lojëra dhe argëtim më gjithëpërfshirës
– Luaj me komunitetin më të madh të lojtarëve në rrjetin më të përparuar me shumë lojtarë
– Punon me të gjitha lojërat dhe aksesorët tuaj Xbox One
– Ideale për ekranet 1080p! Lojërat funksionojnë perfekt, duken të mahnitshme dhe ngarkohen shpejt.
– Konsolë Xbox Microsoft One X 1TB ka 3 porta USB dhe 1 dalje audio dixhitale
– CPU 2.30 GHz dhe ka 8 Core
– Përmasat e produktit: 2,36 “Gj x 9,44” L x 11,81 “H

Peshë 4 kg
Gjendja

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg