Aparat Nintendo Switch V2

39,990 L

Aparat Nintendo Switch V2 Joy-con Neon Kuq & Blu

Luaj mënyrën tënde me sistemin e lojrave Nintendo Switch. Pavarësisht nëse jeni në shtëpi ose në lëvizje, vetëm ose me miq, sistemi Nintendo Switch është krijuar për t’iu përshtatur jetës suaj. Mbërtheni Nintendo Switch tuaj për të shijuar lojërat HD në TV tuaj. Del jashte? Thjesht zhbllokoni konsolën tuaj dhe vazhdoni të luani në modalitetin e dorës

39,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122338 Kategori: , , , ,

Aparat Nintendo Switch V2 Joy-con Neon Kuq & Blu

3 Mënzrat e Lojës:

– Modaliteti TV, Modeli Tabletop, Modaliteti Handheld
– Ekran me kapacitet prekës 6,2-inç, me shumë prekje
– 4.5-9 + Orët e Baterisë * Do të ndryshojë në varësi të kushteve të përdorimit të softuerit
– Lidhet përmes Wi-Fi për lojëra me shumë lojra; Deri në 8 konzolla mund të lidhen për multiplayer pa tel lokal

Gjendja

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg