Aparat Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe Edition

42,990 L

Bëni tuajin aparatin e lojërave që ju lejon të luani lojërat që dëshironi, kudo që të jeni, sipas dëshirës tuaj.

Përfshin telekomandën dhe Dokun Nintendo Switch me ngjyrë të zezë. Gjithashtu përfshin të gjitha shtesat që ju nevojiten për të filluar lojën menjëhere. Kjo paket përfshin edhe lojën NBA2K21 në çmim.

42,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128074 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg