Aparat Foto-çasti Instax Mini 9 Scrapbook Set

14,900 L

14,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 10 Kategori: , ,

Instax Mini 9 Scrapbook Set

Instax mini 9 ofron kaq shumë: ngjyra elegante, veçori të shkëlqyera shtesë si pasqyra Selfie dhe lentet Selfie, si dhe një rrip dore praktike. Dhe e gjithë kjo në një dizajn modern dhe stil – thjesht perfekt për të fiksuar imazhin tuaj të ardhshëm, në çast. I disponueshëm në 6 ngjyra.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg