Aparat Çasti Instax Mini 11

11,390 L

FUJIFILM INSTAX Mini 11 është një aparat fotografik stil, argëtues dhe elegant, i aftë të prodhojë foto në çast. Ideal për dhurata dhe përdorim personal, ky model është azhornuar me një funksion automatik të ekspozimit që nuk kërkon më rregullim manual për kushte të ndryshme ndriçimi dhe përfitimet e blicit të integruar që punojnë në kushte të ndriçimit të ulët.

Ngjyra
Choose an option

11,390 L

1 stok

Spastroje
Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123759 Kategori: , , ,

Paramerat teknike

 • Film Format  – INSTAX Mini
 • Optics
  Focal Length 60mm
  Aperture f/12.7
  Focus Type Fixed Focus
  Minimum Focus Distance 11.81″ / 30 cm
  Viewfinder/Display
  Viewfinder Type Optical
  Viewfinder Magnification Approx. 0.37x
 • Exposure Control
  Exposure Modes Automatic
  Shutter Speed 1/2 to 1/250 Sec
 • Blici
  Built-In Flash Yes
  Effective Flash Range 0.98 to 8.86′ / 0.3 to 2.7 m
  Flash Modes Auto
  Recycle Time 0 to 6.5 Sec (Full Power)
 • General
  Battery Type 2 x AA
  Dimensions (W x H x D) 4.24 x 4.77 x 2.65″ / 107.6 x 121.2 x 67.3 mm
  Weight 10.34 oz / 293 g
 • Paketimi
  Package Weight 0.97 lb
  Box Dimensions (LxWxH) 5.6 x 4.8 x 3.1″
Ngjyra

, , ,

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg