Android 10 TV Box X96 Mate 4+64GB

5,490 L

Aparati Android TV Box X96 Mate ju jep mundësinë të ktheni televizorin tuaj ne Smart TV.

Ky aparat vjen me sistemin më të ri Android 10.0 / Ram 4GB / Memorie 64GB dhe Rezolucion 4K HDR, duke garantuar cilësi dhe performancë maksimale. Nepermjet Play Store ju mund të instaloni me mijëra aplikacione apo lojra në televizorin tuaj, njëlloj si në çdo Smartphone Android.

Netflix, Youtube, Chrome, e dhjetra aplikacione të tjera, janë të instaluara fabrikisht. Ju mbetet vetëm të shijoni eksperiencën fantastike me Android TV Box X96 Mate.

 

5,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: AKS0040 Kategori: , , , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg