Adoptor Wireless Mercusys N150, Usb

850 L

Mercusys MW150US

  • Përshtatës Nano USB pa tel N150.
  • Zgjidhje kompakte dhe e përshtatshme për ta bërë pajisjen tuaj pa tel, 150Mbps.
  • E përsosur për aplikacione thelbësore të Internetit si shfletimi i internetit, posta elektronike dhe biseda.
  • Mbështet Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP (32 / 64bit).

850 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: NEADA0028 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg