Adaptor GEMBIRD USB 2.0 OTG Type-C (CM / AF) | A-OTG-CMAF2-01

350 L

A-OTG-CMAF2-01

  • Adaptor USB 2.0 OTG tip-C (mashkull) në tip-A (femër)
  • Mundëson lidhjen e çdo pajisje standarde USB 2.0 me portat e reja USB të tipit C

350 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05714 Kategori: ,
Ndërfaqja: USB 2.0, e pajtueshme me USB 3.0 dhe USB 3.1
Lidhësit: USB Type-C (mashkull), USB Type-A (femër)
Shkalla e transferimit të të dhënave: deri në 480 Mb / s
Gjatësia: 0.2 m

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg