Adaptor GEMBIRD (Mini DisplayPort në VGA) | A-mDPM-VGAF-02

1,090 L

A-mDPM-VGAF-02

  • Përshtatës Mini DisplayPort (mashkull) në VGA (femër)
  • Mbështet Apple MacBook (Air / Pro) dhe çdo monitor VGA ose rrezatues
  • Nuk ka nevojë për furnizim shtesë me energji, softuer ose drejtues

1,090 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05036 Kategori: ,
Ndërfaqja: DisplayPort v.1.1a
Rezolucioni i videos: deri në 1920 x 1200 x 60 Hz dhe 1080p
Konsumi i energjisë: 400 mW modaliteti aktiv, 15 mW në modaliteti i gatishmërisë
Përmasat: 40 x 20 x 15 mm
Pesha neto: 8 g

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg