Adaptor GEMBIRD (DisplayPort në VGA)| A-DPM-VGAF-02

1,090 L

A-DPM-VGAF-02.

  • Përshtatës DisplayPort (mashkull) në VGA (femër).
  • Mbështet çdo monitor VGA.
  • Nuk nevojitet furnizim shtesë me energji, softuer ose drejtues.

1,090 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05027 Kategori: , ,
Ndërfaqja: DisplayPort v.1.1a.
Rezolucioni i videos: deri në 1920 x 1200 x 60 Hz dhe 1080p.
Konsumi i energjisë: Mënyra aktive 400 mW, 15 mW në gatishmëri.
Përmasat: 41 x 22 x 14 mm.
Pesha neto: 8 g.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg