Access Point TP-Link TL-WA801ND (EU)

4,790 L

 TP-Link TL-WA801ND (EU)

 • Me shpejtesi transmetimi te wirelessit 300Mbs
 • Teknologjia e wifi-se tipi N(standarte), e pershtashme kryesisht per bizneset e vogla apo shtepite tuaja
 • TL-WA801ND është projektuar për të krijuar ose zgjeruar një rrjet me shpejtësi të shkallëzuar të rrjetit N me shpejtësi të lartë ose për të lidhur pajisje të shumta të aktivizuara me Ethernet, të tilla si lojëra konsolë, adaptorë,  printera ose pajisje të ruajtjes së rrjetit të lidhur në një rrjetit pa tel.
 • Tani, mund të shijoni një përvojë më të mirë në Internet kur shkarkoni, lojra, video streaming ose me ndonjë aplikacion tjetër që dëshironi të përdorni.
 • Konfigurohet shume thjeshte me nje shtypje te butonit WPS
 • Me dy antena te jashteme.

4,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: NEACP0001 Kategori: ,

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg