Xbox One Watch Dogs Legion Resistance Edition

4 490 L

Në Watch Dogs Legion, ju punoni për të krijuar një rezistencë nga pothuajse cilido që shihni ndërsa hackoni, infiltroheni dhe luftoni për të rikthyer përsëri një Londër të së ardhmes së afërt e cila  po përballet me rrëzimin e saj.

Mirësevini në Rezistencë!

4 490 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 121634 Kategori: , , , Etiketa: ,