Xbox One Marvel’s Guardians Of The Galaxy (Xbox Series Hybrid)

8 790 L

MERRINI DREJTIMIN – Bëhuni Star -Lord dhe thërrisni të shtënat për Ruajtësit brenda dhe jashtë betejës
TREGJI E RE – Përballeni me një kërcënim kozmik që keni lëshuar në këtë përballje të re me Guardians of the Galaxy
Bëhuni FAMILJE – Kthejeni grupin tuaj të jashtëligjshëm në heronj legjendar në një udhëtim të egër nëpër hapësirë

8 790 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 127304 Kategori: , , Etiketa: ,