Xbox One Call Of Duty Black Ops Cold War

8 790 L

Seriali Black Ops është rikthyer me Call of Duty: Black Ops Cold War – vazhdimi i drejtpërdrejtë i Call of Duty: Black Ops i preferuar nga fansat.
Black Ops Cold War i lëshon tifozët në thellësitë e betejës së paqëndrueshme gjeopolitike të Luftës së Ftohtë të fillimit të viteve 1980.
Ejani ballë për ballë me figura historike dhe të vërteta të vështira ndërsa luftoni rreth e rrotull globit në vende portreti si Berlini Lindor, Vietnami, Turqia, selia Sovjetike e KGB-së dhe më shumë.

8 790 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 124673 Kategori: , ,